O nas
Z zamiłowania jesteśmy turystami. Turystyka jest naszym sposobem na życie łączymy pracę z naszą pasją. Uprawiamy wiele różnych dyscypliny turystyki kwalifikowanej: turystykę kajakową, podwodną, pieszą, rowerową, speleologiczną. Rekreacja ruchowa daje nam wiele satysfakcji, nie tylko wpływa na nasze dobre samopoczucie ale również buduje naszą sprawność i wydolność fizyczną.
Aktywny wypoczynek to dobry sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Spływy kajakowa są właśnie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu z pożytkiem dla własnego zdrowia; zarówno psychicznego jak i fizycznego. To relaks na wodzie połączony ze zdrowym dla naszego organizmu wysiłkiem fizycznym. Od kilku lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych na Warcie, Liswarcie, Grabi, Widawce i Pilicy. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne kajaki polietylenowe: Pro Tour 470, Traper; wiosła, kamizelki asekuracyjne. Każdy spływ rozpoczynamy od fachowego instruktarzu.
onas-min
demo-attachment-605-blue-shape-2

Na życzenie klienta podczas spływu zapewnimy:

  • transport bagaży wzdłuż brzegu;
  • dowóz kierowców na parking;
  • ubezpieczenie NW na czas spływu;
  • opiekę ratownika WOPR;
  • transport osób;
  • znajdziemy i zarezerwujemy kwatery, pensjonaty na trasie spływu

Trasy obsługiwanych przez nas spływów kajakowych dostosowane są do poziomu umiejętności kajakarskich naszych klientów. Zadowolą one zarówno początkujących miłośników kajakarstwa, jak i zaawansowanych kajakarzy.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i udziału w organizowanych przez nas spływach kajakowych.