Kajak AQUARIUS PRO TOUR 470

Nasze kajaki

Posiadamy nowoczesne dwuosobowych kajaki polietylenowych Aquarius Pro Tour 470, Traper, kamizelki asekuracyjne ( w rozmiarach od xs-xxl) i wiosła. Na życzenie klienta ilość kajaków możemy zwiększyć do 25 jednakowych lub o dowolną ilość kajaków z laminatu (starszego typu). Nasz samochód terenowy, dowiezie kajaki prawie w każde miejsce.

Kajaki polietylenowe są dosyć lekkie i bardziej poręczne od tych wykonanych z laminatu. Podczas spływów kilkudniowych, kiedy bagaży mamy znacznie więcej - mogą się przydać wózki kajakowe, ułatwia to znacznie ich transport podczas przenosek i oszczędza siły.

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja, doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem - pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura. 90 litrowa komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią. W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno - dodatkową warstwą polietylenu - nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom.

Dla kogo?

Pro Tour 470 to model przede wszystkim skierowany dla wypożyczalni kajakowych oraz organizatorów spływów, ale coraz częściej wybierany jest również przez klientów indywidualnych lubiących pokonywać rzeczne szlaki, potrzebując do tego celu wytrzymałego i dobrze wyposażonego kajaka.

W Polsce model Pro tour 470 zakupić można tylko u dystrybutora AQUARIUS


Kajak AQUARIUS TRAPER

Traper to kajak idealny na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Stabilna, bezpieczna jednostka, posiada 4 podstawowe zalety, które potwierdziły testy w kilku profesjonalnych wypożyczalniach:

  • Duży kokpit -bezpieczeństwo i łatwość w przypadku gdy musimy ewakuować się z kajaka na przeszkodzie, łatwo można schować się do wnętrza kajaka gdy przepływamy pod mostkiem czy niskim drzewem
  • Profil dziobu i płaskie dno - kajak łatwo wchodzi na przeszkodę i nie traci stabilności przy prześlizgiwaniu się po niej

  • Skorupa z mocnego polietylenu -świetny na kamieniste rzeki - poradzi sobie doskonale na zwałkach
  • Wyposażony w wymienną nakładkę wzmacniającą dziób.

Kajak ROBSON MOONSTER

Robson Moonster to kajak górski przeznaczony do celów szkoleniowych - popularny wśród szkół kajakowych i prywatnych użytkowników. Model ten świetnie nadaje się na zwałki.

Kajak Robson Moonster został zaprojektowany przy wykorzystaniu najnowszych technologi. W nowym modelu Moonster-a wzrosła objętość kajaka co wpłynęło na poprawę jego pływalności i większej prędkości kierunkowej. Robson Moonster to kajak doskonały do doskonalenia wcześniej zdobytych umiejętności kajakowych. Jest stabilny, łatwy w prowadzeniu, a jego a duży kokpit ułatwia wejście i wyjście z kajaka.

Moonster jest to prosty model kajaka, wyposażony w regulowany, pełny podnóżek grodzi i podstawowy system siedziska z uchwytami uda i oparciem. Posiada przednie i tylne uchwyty ułatwiające transport kajaka oraz jego montaż podczas transportu na dachu lub przyczepie. Z tyłu kajaka znajduje się korek spustowy, ułatwiający wylanie wody na zewnątrz po wywrotce.